Poznaj Naszą

Pasję do Architektury

Nasza definicja luksusu…

Projektowanie luksusowych domów i wnętrz to tworzenie piękna, a każdy zaprojektowany  w naszej pracowni obiekt to dzieło sztuki.

W myśl tej idei, kreujemy naszą definicję luksusu. Luksus jest dla nas tożsamy z dziełem sztuki. Luksusowy Dom spełnia funkcje zarówno dzieła sztuki, jak i dobra luksusowego. Z jednej strony służy sferze duchowej, gdyż zaspokaja potrzeby umysłu związane
z kontemplacją estetyki wynikającej z piękna i perfekcji wykonania, z drugiej zaś cechuje się szeroko pojętą funkcją użytkową obiektu architektonicznego.

Pojęcie Luksusowego Domu jest wielowymiarowe
i bezpośrednio zależy od oczekiwań Inwestora, dlatego w procesie tworzenia projektu przywiązujemy szczególną uwagę do określenia indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

mgr inż. architekt Łukasz Weirauch

Twój luksus tylko z nami

Jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą pracownią architektoniczną.

Tworzymy architekturę w najwyższym standardzie, którą cechuje oryginalność, atrakcyjność i perfekcja wykonania. Projektujemy zarówno w kraju oraz za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu domów, dzięki któremu nasze projekty są nie tylko efektowne wizualnie ale zwłaszcza funkcjonalne.

Tworzymy przede wszystkim projekty luksusowych domów i wnętrz.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz deweloperami.

Wyjątkowy, funkcjonalny, komfortowy… – Luksusowy Dom.

Świadczymy usługi projektowe najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu i najnowszych licencjach dostępnych na rynku. Łączymy wiedzę i umiejętności architektoniczne z poczuciem piękna. Każdy projekt Luksusowego Domu jest unikatowy i spełnia wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Klienci Luksusowego Domu są obsługiwani indywidualnie na całym etapie współpracy. Nie posiadamy standardowych rozwiązań, czy utartych schematów. Oferujemy pełen wachlarz usług projektowych oraz dodatkowych związanych z etapem inwestycyjnym.