Blog

 • 05/10/2021 0 Komentarze
  O projektach wnętrz słów kilka…

  Szczególną formą dopełnienia projektu budowlanego domu są jego wnętrza. I choć ich aranżacją Inwestorzy mogą zająć się samodzielnie- to często bywa tak, że z uwagi na brak czasu czy rozeznania w ogromnej gamie produktowej jaką oferuje branża producentów materiałów wykończeniowych i artykułów wnętrzarskich, inwestorzy decydują się na profesjonalną pomoc w postaci kompleksowego projektu wnętrz.

  Dowiedz się więcej
 • 27/08/2021 0 Komentarze
  Dlaczego lepiej wybrać indywidualny projekt domu

  W sieci znaleźć można wiele porównań projektów gotowych i indywidualnych. Nie będziemy zatem parafrazować tu  powszechnie dostępnej wiedzy, którą łatwo znaleźć w wyszukiwarce. Chcielibyśmy skupić się na argumentach przemawiających za tym, by zdecydować się na współpracę z biurem projektowym i zamówić projekt indywidualny, skrojony na miarę naszych oczekiwań.

  Dowiedz się więcej
 • 15/07/2021 0 Komentarze
  Kilka słów na dobry początek

  Gdyby się Państwu, choć przez chwilę wydawało, że w dzisiejszym świecie rządzą videoblogi, hashtagi i inne hieroglify, a słowo pisane odchodzi gdzieś do lamusa to serdecznie zapraszamy do świata luksusowego domu, gdzie na kartach tego bloga towarem luksusowym- iście deficytowym, będzie słowo pisane. Bo jak inaczej można odkrywać architekturę i jej bezdroża , jak nie przy pomocy naszego rodzimego języka. Wierzymy w to, że wśród nas są ciągle Ci, którzy lubią odkrywać i poszerzać swoje horyzonty – czytając!

  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do  Twojej dyspozycji

Przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich dach, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Luksusowy Dom Łukasz Weirauch.